مرتضی

 در یونان

با سلام. داستان من داستان منه تنها نیست شاید داستان خیلی از هموطنانمم باشه.کسایی که برای سفر به یه کشور تقریبا ورشکسته (اقتصادی) اروپایی ساعتها،روزها،یا حتی ماهها وقتشون هدر میره، شخصیت و شعورشون زیر سوال میره روزها و ماهها دنباله یه عده دلاله از خدا بی خبرِ پول دوستِ بی وجدان که تا تیغشون میبره مردم رو تیغ میزنن باید باشن تا شاید به واسطه اونا راهی به سفارت پیدا کنن البته مقصر اونام نیستن مقصر سیستم و قانونیه که آب رو اینجور گل آلود میکنه که زالوهایی مثل این دلالها و آژانسایه مسافرتی بی قانونی و پارتی بازی میکنن البته اگه همون سیستم و قانون هم وجود داشته باشه. اینقد در طول این مدت واسه گرفتن وقت سفارت بدبختی کشیدم از تماسایه پی در پی چن ماهه به سفارت و جواب ندادن تلفن بگیر تا کلاه رفتن سرم و پول الکی به حسابه این و اون ریختن تا گرفتن وقت سفارت جعلی و چندین بار رفتن به تهران و طی مسافت ۱۲۰۰ کیلومتری و برخورد بد کارمند سفارت و ندادن وقت حضوری که حتی حال و حوصله تعریف کردنشم ندارم که البته فک نکنم تعریف کردنشم چیزی رو تعغیر بده فقط همین رو بگم که دیگه از خیر مسافرت به یونان گذشتم ( بگذار از دست برود هر چه که قرار است از دست برود ، چیزی را که به التماس آلوده باشد را نمیخواهم . هر چه میخواهد باشد ، حتی زندکی)

Recommended Posts
کامنت ها
  • الهان
    پاسخ

    شما کار خوبی کردید که بیخیال شدید.اشتباه از خود ما بود وقتی سایت سفارش هنوز مشکل داره و اطلاعاتش کامل نیست تا بی نظمی درونش و ….اصرار داشتیم به سفر به یونان.من همه مدار کم کامل که بود هیچ بلیت و عالم دو هم خریده بودم و رزرو نبود یه شینگن هم قبلش داشتم حدودا هفت ماه قبلش بازم ریجکت شدم.نزدیک به دو ماه فقط دنبال پیدا کردن یه وقت از سفارت حسابی بودم و راضی نگه داشتن سفارت یونان!هیچ آژانسی هم کمک روشنی برای من نکرد و اطلاعات غلط دادن.یونان بدترین تجربه هست!

  • رضا
    پاسخ

    برای گردشگری به سفر می رید، به جای یونان به روسیه و اوکراین سفر کنید. هم اروپایی هست، هم ارزان هست و هم مشکل ویزا ندارد.

یک کامنت بگذارید

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

برای جست و جو در داستان ها، هرآنچه می خواهید تایپ کنید و دکمه اینتر را بفشارید